Jasny Karmelowy Brąz, Clip in Extensions-Deluxe Line, 170 gram, 60-61cm długości

Więcej widoków

Linia Deluxe została specjalnie opracowana przez naszych fachowców. Są to zestawy RUBIN CLIP IN HAIR EXTENSIONS składające się z wymieszanych włosów europejskich.

Dostępne kolory:

Wlosy na klipsy-jasny blond  zloty blond-wlosy na klipsy  miodowy blond-wlosy na klipsy  jasny karmelowy braz wlosy na klipsy  naturalny-zloty braz wlosy na klipsy

Mahon-wlosy na klipsy  ciemny kasztanowy braz-wlosy na klipsy  ciemny czekoladowy braz wlosy na klipsy  czern wpadajaca w braz wlosy na klipsy gleboka czern -wlosy na klipsy

 

Kod: CD60 170 16 HK

789,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Before / After
Before / After

Szczegóły

Zawartość:

Zestaw składa się aż z 16 części.170 GRAM!

Uwaga: to największy i najgęstszy zestaw o najwyższej jakości spośród wszystkich istniejących na świecie! Nasz zestaw używany jest często przy stylizacji dla firm Prada, Fendi i Max Mara! (To aż 38 klipsy i aż 160 cm) do przedłużania włosów CLIP-IN CLIP- ON.

Treski różną się pod względem długości:

2 szt. z 4 klipsami – 21 cm szerokości
2 szt. z 3 klipsami – 15 cm szerokości
4 szt. z 3 klipsami – 11 cm szerokości
4 szt. z 2 klipsami – 8 cm szerokości
4 szt. z 1 klipsami – 3 cm szerokości

To znakomity zestaw dla osób marzących o doskonałych, niesamowicie gęstych i długich włosachwlosy europejskie delux.Jeśli chcesz mieć niewiarygodnie gęste włosy, właśnie znalazłaś produkt dla siebie. Włosy Delux Line marki Rubin Extensions to delikatne, specjalnie wyselekcjonowane włosy o strukturze Remy. Ich gramatura to gwarancja tego, że twoje marzenia o gęstych, długich włosach zostaną spełnione, a uzyskany efekt będzie zadziwiająco naturalny.

Linia Delux została specjalnie opracowana przez naszych fachowców. Włosy są naturalnie ciemne, jednak dzięki zabiegom chemicznym uzyskują kolory wzornikowe. Cała taśma z włosami ma zachowaną strukturę Remy, tzn. łuski włosów są ułożone w tym samym kierunku. Dzięki swej wysokiej jakości nasze włosy sprawiają, że wyglądasz perfekcyjnie.

Jak używać: WŁOSY CLIP IN

 

Tak naturalny, piękny i doskonały balejaż możliwy jest tylko dzięki kombinacji naszych w stu procentach naturalnych włosów.

W stu procentach naturalne REMY (Premium Quality) z formułą tangle-FREE. Dzięki ich doskonałej jakości można się nimi cieszyć przez wiele miesięcy. Włosy są miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się i nie plączą.

Włosy są gładkie, nie zawierają sztucznych substancji  i są oczywiście podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, m.in. na prostowanie, farbowanie, kręcenie itd. 

Produkty zawiera prosty w użyciu, kompletny zestaw tresek z włosów naturalnych CLIP-IN CLIP-ON do szybkiego przedłużania włosów.

Produkty powiązane

Powrót na górę strony