Włosy clip on

Dopinki clip on – clip in są zdecydowanie najmniej inwazyjną metodą przedłużania włosów, gwarantującą natychmiastowy efekt bez konieczności długotrwałych i kosztownych zabiegów. Warunkiem koniecznym do tego, żeby doczepiane pasma dobrze spełniały swoją rolę, jest ich wysoka jakość. Nie jest tajemnicą, że w przypadku dopinek clip on włosy pochodzenia naturalnego są zdecydowanie najlepszym wyborem. Dlatego we wszystkich naszych produktach stosujemy wyłącznie włosy naturalne, indyjskie, europejskie, słowiańskie lub mieszane, odpowiednio wzmocnione. Spośród wszystkich dostępnych rodzajów dopinek chcielibyśmy zaprezentować Państwu trzy bardzo ciekawe rozwiązania, w pewnym stopniu emblematyczne dla naszej najpopularniejszej serii Rubin Clip In Hair Extensions. Są to linie produktów Fashion, Rubin oraz Delux. Składają się na nie w głównej mierze włosy proste, różniące się od siebie liczbą oraz szerokością pasm, a co za tym idzie, ilością włosów.

Na linię Fashion składają się dopinki w kolorach od jasnego blond po brąz, czerń, a nawet rubin oraz róż. Długość włosów dochodzi w tym przypadku do 51 cm, co przy łącznej szerokości 76 cm, na którą składa się 16 klipsów o różnej wielkości, daje 70 gramów włosów. Linia Rubin jest bardziej ekskluzywna, ponieważ występuje w dwóch odmianach: tradycyjnej oraz mieszanej. Odmiana mieszana jest doskonałym rozwiązaniem do fryzur typu balejaż, ponieważ składa się z dwóch różnych kolorów pasm. Nie jest to jednakże jedyna różnica pomiędzy liniami Fashion oraz Rubin, ponieważ w tym drugim przypadku włosów jest zdecydowanie więcej – aż 100 gramów, na które składa się 20 klipsów o łącznej szerokości 89 cm i długości od 50 do 55 cm. Ostatnia z omawianych linii, czyli Delux, jest najbardziej ekskluzywna. Dość powiedzieć, że w jej skład wchodzi aż 38 klipsów o całkowitej szerokości 160 cm, co przy pasmach, których długość dochodzi do 61 cm, daje aż 170 gramów najwyższej jakości europejskich włosów. Jest to idealne rozwiązanie dla pań, które cenią sobie komfort i piękny wygląd włosów.

W naszej ofercie posiadamy również inne dopinki clip on, takie jak włosy Ombre, grzywki czy końskie ogony. Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszą ofertą włosów clip on - clip in, zapraszamy do naszego sklepu!

Powrót na górę strony