Doczepiane włosy

Życie w pośpiechu, niezdrowe nawyki żywieniowe, nałogi czy cywilizacyjne choroby z pewnością mają bardzo zły wpływ na włosy.

A potrzeby kobiet nie zmieniły się w tej materii od wieków – każda chce posiadać piękną, gęstą oraz zdrową fryzurę. Z pomocą przychodzi nowoczesna kosmetologia. Dzięki rozwiązaniom, które są obecnie stosowane, możliwe jest nie tylko jak najdłuższe zachowanie zdrowych oraz lśniących włosów, ale także ich zagęszczenie oraz przedłużenie. Do przedłużenia stosuje się najczęściej wszelkiego rodzaju doczepiane włosy.

Metod doczepiania jest bardzo dużo. Najpopularniejszymi z nich są metoda wykorzystująca specjalne klipsy (czyli tradycyjny clip in), microringi oraz tape in, czyli włosy doczepiane na taśmie. Pojedyncze pasma mogą być również doczepiane za pomocą spinek, nie jest to jednak zbyt popularny sposób, głównie ze względu na nadmierne ryzyko odpadnięcia przymocowanego w ten sposób pasma.

W tym miejscu chcielibyśmy przedstawić metodę flipp on. Jest to bardzo prosta metoda, ale wyjątkowo skuteczna. Polega ona na przymocowaniu specjalnej szerokiej dopinki na bezbarwnej żyłce dookoła głowy. Żyłkę umieszcza się pod naturalnymi włosami, żeby nie była widoczna. Warto pamiętać, że posiada ona możliwość regulacji długości, dzięki czemu można ją dopasować do każdego obwodu głowy. Jest to bardzo prosta metoda, wyjątkowo nieinwazyjna, szybka i skuteczna. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na jedne w ten sposób doczepiane włosy składa się pięć tresek o długości do 55 cm i szerokości 32 cm, umocowanych w niewielkiej tasiemce. Jest to doskonałe rozwiązanie na każdą okazję, tym bardziej, że włosy, jakie wchodzą w skład takiej wielokrotnej treski, są włosami naturalnymi typu REMY, czyli ich łuski skierowane są w jednym kierunku, w tym przypadku ku dołowi. Takie ułożenie zapobiega splątaniu i gwarantuje, że doczepiane włosy na długo zachowają swój ładny, świeży wygląd.

Wszystkie nasze produkty wykonane są z naturalnych włosów. Znajdziecie je Państwo w naszym sklepie internetowym oraz na serwisie Allegro, bez względu na ich rodzaj (włosy doczepiane na spinki, klipsy, microringi, taśmę itp.). W obydwu sklepach ceny naszych produktów są tak samo konkurencyjne.

Powrót na górę strony