Dopinki clip in

Istnieje stosunkowo dużo mniej lub bardziej inwazyjnych technik przedłużania włosów. W przypadku większości z nich włosy poddawane są dość dużym obciążeniom, co może mieć wpływ na ich późniejsze osłabienie oraz zły stan skóry głowy. Dopinki clip in – clip to prawdopodobnie najlepsza metoda przedłużania oraz zagęszczania każdego rodzaju włosów, nie tylko tych delikatnych.

Dlaczego najlepsza?

Ponieważ jest bardzo prosta, stosunkowo tania, zaś do jej zrobienia nie trzeba posiadać żadnych specjalnych kwalifikacji. Dopinanie włosów clip in jest do tego stopnia proste, że po kilku razach można to robić nawet bez korzystania z lustra, tak samo, jak bez lustra zaplata się warkocz czy wiąże włosy w koński ogon. Kolejną zaletą dopinki clip in jest coś, co można nazwać elastycznością w noszeniu.

Masz ochotę na dłuższe włosy związane w koński ogon? Proszę bardzo, mamy dla Ciebie odpowiedni model.

Chcesz zaszaleć i zmienić swoją grzywkę? Nasza oferta przewiduje również i taką możliwość.

Dlatego chcemy Państwu zaprezentować kilka dopinek do włosów clip in – clip on, które doskonale spełnią Wasze wymagania odnośnie posiadania interesującej fryzury za niewielką cenę. Na początek chcielibyśmy przedstawić bardzo popularne loki. O tym, że seksowne fale nigdy nie wyjdą z mody, nikomu nie trzeba przypominać. Nasza dopinka składa się z 20 klipsów, których łączna szerokość wynosi 89 cm. Długość loków to 51 cm, całość waży 100 gramów. Kolory są różne – od odcieni blond, przez karmel, mahoń, brązy aż po czerń. Tego typu rozwiązanie doskonale sprawdza się w eleganckich stylizacjach na jakieś specjalne okazje – przyjęcia, bale czy wesela. Kolejną dopinką, na którą warto zwrócić uwagę, jest balejaż z linii Rubin. Posiada ona wszystkie cechy wspomnianej linii Rubin (100 gramów włosów o maksymalnej długości 55 cm pogrupowanych w 20 klipsów szerokich łącznie na 89 cm), z tą różnicą, że – jak sama nazwa wskazuje – kolor włosów nie jest jednorodny, ale składa się nań kilka pasemek o dwóch lub trzech klasycznych odcieniach. Słowo „klasyczny” jest tutaj kluczowe, ponieważ w naszej następnej linii, czyli Ombre, nieklasyczne, pastelowe oraz ciepłe kolory są równie często spotykane, co brąz lub blond. Włosy Ombre to nowe naturalne dopinki clip in, które już zdążyły zaskarbić sobie Państwa sympatię.

Po więcej informacji na ich temat zapraszam na dedykowaną im podstronę oraz do sklepu, gdzie znajdziecie Państwo również inne rodzaje dopinek (linia Fashion, Rubin czy Delux).

Powrót na górę strony