LINIA RUBIN 100 GRAM 50-55 CM

LINIA RUBIN 100 GRAM 50-55 CM

Linia Rubin została specjalnie opracowana przez naszych fachowców. Są to zestawy Rubin Clip in hair Extensions składające się z wymieszanych włosów europejskich po 2 odcienie w każdym zestawie.

Naturalne włosy Rubin Extensions pochodzą z naszej fabryki. Włosy są naturalnie ciemne, jednak dzięki zabiegom chemicznym uzyskują kolory wzornikowe (z szablonu kolorów). Cała taśma z włosami ma zachowaną strukturę Remy, tzn. łuski włosów są ułożone w tym samym kierunku. Dzięki swej wysokiej jakości nasze włosy sprawiają, że wyglądasz perfekcyjnie.

Tak naturalny, piękny i doskonały balejaż możliwy jest tylko dzięki kombinacji naszych w stu procentach naturalnych włosów.

W stu procentach naturalne włosy REMY (Rubin Premium Quality) z formułą tangle-FREE. Dzięki ich doskonałej jakości można się nimi cieszyć przez wiele miesięcy. Włosy są miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się i nie plączą.

Są oczywiście podatne na wszystkie zabiegi fryzjerskie, m.in. na prostowanie, farbowanie, kręcenie itd. Poddane zostały procesowi odgrzybiania i są wolne od rodników.

Włosy Rubin Clip in hair Extensions są gładkie, nie zawierają sztucznych substancji. Łuski są ułożone w jednym kierunku, dzięki czemu włosy nie plączą się zbytnio.

Produkt zawiera prosty w użyciu, kompletny zestaw tresek. Rubin Clip in hair Extensions z włosów naturalnych CLIP-IN CLIP-ON do szybkiego przedłużania włosów.

Powrót na górę strony