Naturalne włosy

Długie, gęste i zdrowe włosy zawsze były jednym z kobiecych atrybutów. Jest tak od czasów, gdy człowiek przestał być gatunkiem trudniącym się głównie zbieractwem oraz łowiectwem, a zaczął się organizować w niewielkie, rolnicze osady, których mieszkańcy mieli bardzo wyraźnie podzielone role społeczne. Z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że to wówczas zaczęła się rodzić idea kobiecego piękna, jaką z pewnymi modyfikacjami znamy po dziś dzień. Najciekawsze w tej idei jest to, że na przestrzeni tysięcy lat i w cywilizacjach oddalonych od siebie o tysiące kilometrów, które z oczywistych przyczyn nie mogły poznać siebie nawzajem, jedna rzecz była (i wciąż jest) niezmienna: znaczenie długich, kobiecych włosów. Zmieniał się ubiór, biżuteria, typ preferowanej figury oraz sylwetki, o obyczajach i rytuałach nie wspominając, ale pod każdą szerokością geograficzną gęste, zdrowe i długie kobiece włosy zawsze były oznaką zdrowia i piękna. Ich ścięcie miało znaczenie rytualne – na przykład podczas znanych wszystkim weselnych oczepin, gdzie obcięcie warkocza dziewczyny symbolizowało jej wejście w związek małżeński.

Dlatego w naszych produktach stosujemy tylko włosy naturalne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze czasy nie sprzyjają długotrwałemu zapuszczaniu włosów. Owszem, istnieją niezliczone sposoby ich pielęgnacji, niemniej jednak obecny tryb życia, często wypełniony rozlicznymi obowiązkami zawodowymi, z pewnością nie sprzyja spokojnej i zrównoważonej pielęgnacji, jakiej potrzebują długie włosy. Naturalne doczepiane włosy, czy to pod postacią clip in, czy tresek lub w jakiejkolwiek innej formie, są naszym znakiem rozpoznawczym.

Naturalny blond zawsze będzie lepiej wyglądał od syntetycznego, co do tego nie ma nawet najmniejszej wątpliwości. Nawet jeśli farbujemy nasze pasma, zawsze są to farby naturalne i ekologiczne. Poza tym włosy naturalne mają kilka niezaprzeczalnych zalet: są wytrzymalsze, lepiej się układają, mogą być również poddawane zabiegom pielęgnacyjnym oraz upiększającym. Jeżeli są to dodatkowo włosy naturalne typu REMY – a stosujemy głównie takie – wówczas nie tylko zdecydowanie lepiej się układają, ale również o wiele lepiej wyglądają.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, że znajdziecie Państwo coś, co Was zainteresuje.

Powrót na górę strony