Ombre włosy

Liczba wariantów kolorystycznych, jakie mogą naturalnie wystąpić w przypadku włosów, nie jest zbyt duża. Oczywiście istnieje znaczna liczba odcieni blond, brązu, szarości, miedzi czy czerni, które naturalnie mogą wystąpić na włosach, jednakże porównanie tych kolorów z kolorami, jakie mogą posiadać wszystkie inne żywe stworzenia (a w szczególności ptaki czy ryby) wypada wyjątkowo blado. Przyczyna takiego stanu rzeczy jest oczywista, a jest nią ewolucja. Otóż w zamierzchłych czasach, gdy kształtował się fenotyp człowieka jako gatunku, osobniki, które posiadałyby włosy lub sierść o jaskrawych kolorach, byłyby skazane na zagładę. Stanowiłyby nie tylko ofiarę doskonałą, bo widoczną z każdej odległości, ale również – co jest prawdopodobnie zdecydowanie ważniejsze – z tego samego powodu nie potrafiłyby niczego upolować. Innymi słowy jako ssaki jesteśmy ewolucyjnie skazani na posiadanie maskująco-ochronnego naturalnego pokrycia ciała.

Ewolucja człowieka trwała eony, ale dopiero kilkanaście tysięcy lat temu staliśmy się gatunkiem osiadłym, który nie potrzebuje już barw ochronnych, ponieważ potrafi sobie sam takie barwy zapewnić – na przykład w postaci ubioru. Niestety, kolor włosów mamy wciąż taki sam, jak nasi praprzodkowie. A raczej mielibyśmy, gdyby nie powstał przemysł kosmetyczny. Dziś przefarbowanie włosów na jaskrawy róż, błękit czy zieleń nie stanowi już żadnego problemu. Pytanie brzmi – po co farbować, skoro można użyć odpowiedniej dopinki?

Dlatego chcielibyśmy Państwu zaprezentować naszą nową linię produktów, czyli włosy Ombre. Doczepiane włosy Ombre charakteryzują się nietypowymi połączeniami kolorystycznymi, które doskonale prezentują się z każdym typem fryzury – krótkim, półdługim lub długim. Dopinka jasny blond z domieszką różu oraz seledynu, włosy o kolorach różu i kasztanowego czy brązu połączonego z zielonym oraz niebieskim może stanowić wspaniałe uzupełnienie nowoczesnej stylizacji. Jeżeli masz ochotę na odrobinę szaleństwa, nasze włosy clip in Ombre są stworzone dla Ciebie. Łączą one wspaniałe, żywe kolory z najwyższą jakością włosów, które są w nich wykorzystane. Warto również pamiętać, że w ich skład wchodzi 20 klipsów. Łączna szerokość pasm wynosi 89 cm, a ich długość to niewiele ponad 50 cm. Wyżej wspomniane połączenia kolorystyczne nie są rzecz jasna jedynymi, jakie posiadamy, dlatego po zapoznanie się z pozostałą częścią oferty zapraszamy do naszego sklepu. Włosy Ombre są doskonałym rozwiązaniem na każdą okazję, w której można sobie pozwolić na odrobinę dobrze rozumianej stylistycznej ekstrawagancji.

Powrót na górę strony