Pasemka keratynowe

Pasemka keratynowe z linii Fashion Line są zrobione z długich i gładkich 46cm naturalnych zdrowych włosów. Każde opakowanie składa się z 25 pasm włosów. To ile pasm potrzebujesz zależy od grubości i gęstości Twoich naturalnych włosów – zazwyczaj jest to od 25 do 75 pasm. Aby uzyskać idealny efekt przedłużenia włosów, będziesz potrzebować przynajmniej 75 pasm.

Zobacz produkty

Piękne naturalne włosy remy są idealne do eksperymentowania z najnowszymi trendami we fryzjerstwie. Te 51cm lśniące pasma włosów świetnie sprawdzą się w przypadku chęci trwałego przedłużenia, ale także zagęszczenia Twoich włosów. Po prostu doklej je do własnych włosów, a w kilka minut będziesz w stanie wyczarować przeróżne modne fryzury!

Zobacz produkty

Wysokiej jakości rosyjskie włosy remy nadają tej linii wyjątkowych charakter! Za pomocą tych zdrowych pasm włosów, możesz dyskretnie zagęścić lub przedłużyć swoje włosy. Wskazówka: jeśli marzy Ci się eksperymentowanie z kolorami włosów, ale nie chcesz ich farbować, właśnie znalazłaś alternatywne rozwiązanie!

Zobacz produkty


Specjalnie dla tych, którzy z natury nie posiadają grubych, gęstych włosów stworzona została metoda zagęszczenia i przedłużania włosów za pomocą pasemek kreatynowych. Polega ona na doczepianiu specjalnych pasemek, zakończonych kreatynową łuską. Łuska oplata włos naturalny, a następnie jest zgrzewana, co powoduje jej zamknięcie. Dopinane pasemka są praktycznie niewidoczne, a do tego bardzo wytrzymałe. Pojedyncze pasemka są niewielkie, co pozwala w dowolny sposób manipulować ich ilością i miejscem doczepiania.

Z pośród innych sposobów na zagęszczenie włosów, metodę tą wyróżnia fakt, iż nie niszczy ona włosów własnych a keratyna dodatkowo je nawilża. Dzięki temu osoby, których naturalne włosy są cienkie i rzadkie, mogą pozwolić sobie na ciekawsze stylizacje, niezależnie od tego czy preferują fryzurę długą, czy krótką. Pasemka keratynowe nadają naturalnej objętości i jedwabistego połysku, dzięki czemu kobiety mogą cieszyć się pięknym wyglądem swoich włosów na co dzień.

Pasemka przyczepiane są zwykle na 3-4 miesiące, po tym okresie zdejmowane i możliwe do ponownego doczepienia. Sam zabieg, bezpieczny i prosty, jest wykonywany w wyjątkowo korzystnej cenie i trwa około 2 godzin.

Powrót na górę strony