Miodowy Blond, Flat Weft-Rubin Line, 28 gram, 51 cm długości

Więcej widoków

Odkryj teraz rewolucyjną swobodę w przedłużaniu włosów za pomocą nowych Flat Weft Hair Extensions. Powstają one z przepięknych, indyjskich włosów. Tresy mają 40cm szerokości i do 51cm długości. Otrzymasz 28 gr prawdziwych włosów!


Dostępne kolory:

        

        

Kod: RFW S HG

389,00 zł

Dostępność: Brak w magazynie

Szczegóły

Przedłużanie włosów metodą Flat Weft firmy Rubin Extensions

Odkryj teraz rewolucyjną swobodę w przedłużaniu włosów za pomocą nowych Flat Weft Hair Extensions.

Powstają one z przepięknych, indyjskich włosówTresy mają 40cm szerokości i do 51cm długości. Otrzymasz 28 gr prawdziwych włosów!

Wymarzone, tylko dla Twojego indywidualnego stylu, włosy Rubin Extensions, spełnią wszystkie Twoje oczekiwania. Zaskoczą Cię swoją miękkością, świetnie komponują się we włosy i są długowieczne.

Dzięki starannej obróbce, łączą w sobie najlepsze właściwości pracy ręcznej i maszynowej, w bezkonkurencyjnej cenie.

Specjalnie opracowane krawędzie są wyjątkowo wąskie, miłe w dotyku o grubości tylko 0,5mm. Dzięki temu z łatwością przedłużysz włosy.

Nasze super cienkie włosy Flat Weft dają Ci możliwość wyboru. Sama zdecyduj czy wolisz przymocować do nich klipsy, taśmy czy przyszyć je do swoich naturalnych włosów.

Jak używać: FLAT WEFT
Jak używać: FLAT WEFT

Pierwszy ze sposobów daje Ci możliwość zdjęcia włosów w każdej chwili. Wystarczy,  że przyszyjesz nasze klipsy Rubin Extensions do górnej części treski. Pamiętaj aby dobrać ich odpowiedni odcień.

 Druga metoda pozwoli cieszyć się długimi włosami nawet przez okres kilku miesięcy. Nie potrzebujesz do niej żadnego profesjonalnego sprzętu. Wystarczy, że przykleisz taśmy Rubin Extensions do górnej części treski dociskając je do swoich naturalnych włosów.


Masz też możliwość przyszycia treski do swoich naturalnych włosów. Wystarczy, że zrobisz dobieranego warkoczyka przy swojej skórze głowy i przyszyjesz igłą i nićmi fryzjerskimi do niego taśmę.

Super płaskie, super cienkie – takie właśnie są Flat Weft Extensions

Dzięki zastosowaniu specjalnej techniki z mikro uszczelnieniem, można łatwo dopasować tresy do swojej głowy. Odetnij taki kawałek tresy, jaki potrzebujesz i zamocuj w miejscu w którym chcesz. Nie stracisz przy tym ani grama cennego włosa. Brzeg cały czas pozostaje czysty i mocny. Tak możesz rozmieścić pasma na całej głowie i cieszyć się bujną i pełną objętości fryzurą.

Odkryj cudownie miękkie i lśniące włosy w sprawdzonej jakości Rubin Line. Dzięki wysokiej jakości wykonania, są dodatkowo chronione przed plątaniem się.

Nasza wskazówka: Używaj do Weft Extensions naszej szerokiej gamy produktów do pielęgnacji.

Produkty powiązane

Powrót na górę strony