Jak zakładać

Jak zakładać

         

Instrukcja zakładania Rubin Clip In Extenstions

1. Używając grzebienia albo szczotki, oddziel włosy i przypnij górną część spinką.

 

2. Następnie przymierz taśmy do głowy, aby mniej więcej zorientować się, w których miejscach klipsy Rubin Clip In Extenstions zostaną przypięte.


3. Podtapiruj pasma włosów Rubin Clip In Extenstions przy skórze w miejscach, gdzie zostaną wpięte klipsy . Można dodatkowo spryskać tapir lakierem do włosów.


4. Jeden z klipsów Rubin Clip In Extenstions wepnij w podtapirowane włosy (przy samej skórze): naciśnij po obu stronach (miej pewność, że ta część włosów leży płasko przy skórze) i zatrzaśnij klips. Następnie zrób to samo z drugim klipsem. Taśma między dwoma klipsami powinna być bardzo mocno naciągnięta, absolutnie nie może zwisać! Pamiętaj o tym!


5. Następnie wyjmij pasmo włosów Rubin Clip In Extenstions nad przypiętymi extensions i rozczesz je delikatnie razem z extensions, pozwalając pasemkom na zmieszanie się z twoimi włosami.


6. Powtórz tę czynność tyle razy, ile sobie życzysz, aż do osiągnięcia oczekiwanego efektu. Zestaw składający się z ośmiu pasm jest zestawem na całą głowę.


Opis zakładania Tape in Extensions/Skin Weft

Włosy do przedłużania można łatwo doczepić na silikon Rubin Tape in Extensions, przyklejając taśmę i dociskając pasemka do swoich włosów. Najlepiej przykleić pasemka do przedłużania do swoich włosów obustronnie. Metoda ta jest stosowane przez kobiety, które mają cieńsze włosy i chcą je zagęścić, a jednocześnie przedłużyć.

Taśma silikonowa jest przezroczysta i wygląda podobnie do naturalnego koloru skóry głowy. Włosy na taśmie silikonowej mogą być używane kilkakrotnie. Dowiedz się więcej o metodach przedłużania włosów na naszych stronach Rubin Extensions.

tape in extensions

Quick & Easy to, jak mówi sama nazwa, szybka i prosta metoda dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne i długie włosy w kilka minut. W opakowaniu znajduje się 55 g włosów, tj. 20 pasemek z dwustronną samoprzylepną taśmą. Produkt świetnie nadaje się zarówno do pełnego przedłużenia włosów, jak i do uzupełnienia fryzury. Wybierz kolor pasujący do twoich włosów lub stwórz mieszankę kolorów, aby uzyskać lepszy efekt.

 

Opis zakładania pasemek keratynowych

pasemka keratynowe

Metoda keratynowa - jest to metoda na "ciepło". Pasemka zakończone łuską keratynową zostają zespolone z wydzielonymi pasmami włosów klientki. Łączenie keratynowe mocowane jest w temperaturze 180 stopni Celsjusza, czyli w niższej od temperatury stosowanej przy prostowaniu włosów prostownicą (210-220 stopni), dlatego jest błędnym przekonaniem, że włosy się niszczą. Gdy pojawi się odrost, czyli po upływie około 3 miesięcy włosy należy zdjąć przy użyciu specjalnego remover'a. Przy ściąganiu włosów nie zawsze jest możliwe odzyskanie wszystkich pasm, dlatego podczas ponownego ich zakładania może zajść potrzeba ich uzupełnienia.


Powrót na górę strony