Przesyłka

Szybka wysyłka na całym świecie!

Mamy w naszym magazynie wszystkie produkty i włosy do przedłużania fryzury, dzięk czemu zrealizujemy wysyłkę w tym samym dniu, w którym otrzymamy zapłatę za zamówienie.

GLS ( 1- 4 dni roboczych )

Produkty są zawsze dostępne w naszych sklepach

Wszystkie produkty z naszej strony internetowej Rubin Hair Extensions znajdują się w magazynie, wysyłamy je w dniu złożenia zamówienia od poniedziałku do piątku. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z dostawą, chętnie na nie odpowiemy.

Gwarantujemy błyskawiczną dostawę

Jeśli zamówienie na włosy do przedłużania zostanie złożone i płatność za wybrane produkty zostanie dokonana przed godziną 15:00 czasu lokalnego, wyślemy przesyłkę w dniu przyjęcia zamówienia. Zazwyczaj dostarczenie przesyłki zajmuje 1 – 5 dni roboczych.

Ceny również są zagwarantowane

W przypadku zakupu naszego produktu gwarantujemy, że nie doliczymy żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów. Podane ceny wszystkich naszych produktów zawierają 23% VAT.

Klienci spoza krajów UE powinni się zalogować. Wówczas zobaczą ceny bez podatku VAT. W przypadku konieczności dokonania opłaty celnej Rubin Extensions nie ponosi za to odpowiedzialności, ponieważ jest to uzależnione od zasad rozliczeń z podatku VAT w kraju zamieszkania Klienta.

Zapewniamy bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów w naszych sklepach.

Nasz system płatności gwarantuje pełne bezpieczeństwo, dlatego też wszelkie informacje dotyczące naszych Klientów nie są ujawniane osobom postronnym. Rubin Extensions posiada certyfikat Safe E-Shopping, który zapewnia bezpieczeństwo zakupów w sklepie internetowym Rubin Hair Extensions. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek zastrzeżeń.

Powrót na górę strony