Treska

Nie jest tajemnicą, że najlepszymi włosami do przedłużania bez względu na metodę są włosy słowiańskie. Grube, piękne i wytrzymałe, prezentują się na tyle dobrze, że w przypadku bardziej zaawansowanych technik przedłużania mogą być przymocowane nawet przez kilka miesięcy. Odpowiednia pielęgnacja jest w tym przypadku oczywista, niemniej jednak jedynym przeciwwskazaniem odnośnie ciągłego noszenia doczepionych słowiańskich włosów jest najczęściej obecność odrostów.

Niedawno otworzyliśmy nową linię produktów Rubin of Switzerland. Są to produkty z najwyższej półki, o jakości daleko przekraczającej zwyczajne, szeroko dostępne na rynku dopinki clip in. Naszym flagowym produktem w tej linii jest naturalna treska do włosów Flat Weft. W oznaczeniach widnieje ona jako treska clip in, może to jednak być odrobinę mylące. Nasz produkt nie posiada tradycyjnego klipsa, tylko wyszyte, bardzo solidne obrzeże. Dzięki temu jest to jeden pas włosów o wadze 28 gramów, szerokości 40 cm i długości do 56 cm. Paleta kolorów tresek zawiera wszystkie typowe kolory włosów, oczywiście bez żadnych pasteli czy klasycznej bieli. Łączenie jest bardzo mocne, ale nie na tyle, żeby nie można było go przeciąć. Jeżeli zatem ktoś chce skorzystać tylko z części treski, nic nie stoi na przeszkodzie, żeby tak zrobić. Dzięki użyciu techniki mikrouszczelnień włosy są bardzo dobrze umocowane, dlatego po przecięciu obrzeża nie zaczną wypadać. Są również doskonale ułożone, co zapobiega ich splątaniu. Pozwala to na dowolne mocowanie zakupionych włosów, bez znaczenia, czy będą one przypinane, wszyte czy też odcięte od mocowania i zastosowane z jakąkolwiek inną metodą przedłużania. Rodzaj fryzury również nie gra roli. Przy tego typu przedłużeniach najczęściej odradzaną fryzurą jest tradycyjny kucyk, jednakże możemy zapewnić, że przy dobrym mocowaniu włosy z naszego produktu nigdy nie zaczną samoczynnie wypadać.

Jeżeli nasza treska Flat Wheft znalazła się w kręgu Państwa zainteresowań, wówczas zapraszamy do naszego sklepu. Znajdziecie tam Państwo również inne rodzaje przedłużeń, od tradycyjnych dopinek clip in, po doczepienia flipp on oraz tape in. Kosmetyki, dzięki którym można dłużej się cieszyć zdrowym wyglądem treski, również znajdują się w naszym sklepie.

Powrót na górę strony