Włosy naturalne clip in

Różne są kanony dotyczące wyglądu kobiecych włosów. Niektóre panie stawiają na burzę loków, inne na niesymetryczną fryzurę, jeszcze inne wolą modę retro lub dredy. Oferta, którą chcemy Państwu zaprezentować w tym miejscu, dotyczy najbardziej naturalnych fryzur, a raczej ich elementów – grzywki oraz kucyka. Biorąc pod uwagę potrzeby naszych klientek nazwałyśmy tę podkategorię „włosy naturalne clip in”.

Tę nazwę należy rozumieć na dwa sposoby. Po pierwsze, nie ma bardziej naturalnych elementów fryzur niż grzywka oraz zwykły, tradycyjny koński ogon. Po drugie włosy, które wchodzą w skład tych dopinek, są w stu procentach naturalne, bez sztucznych domieszek. Dzieje się tak, ponieważ uważamy, że zarówno grzywka, jak i kucyk, są zdecydowanie najbardziej wyeksponowane. Naturalny wygląd w ich przypadku jest zatem sprawą kluczową, ponieważ nie tylko gwarantuje odpowiedni efekt estetyczny, ale również zapewnia luz oraz swobodę, którą trudno osiągnąć dopinając syntetyczne, nadmiernie plączące się włosy.

Z tego względu w podkategorii „włosy naturalne clip in” postanowiliśmy umieścić wcześniej wspomniane grzywkę oraz koński ogon. Długość grzywki na czole wynosi 13 cm, zaś po bokach po 25 cm. Występuje w klasycznych kolorach, czyli różnych odcieniach blond, brązu oraz czerni. Grzywka posiada dwa klipsy, dzięki którym bardzo prosto ją założyć, ale które jednocześnie odpowiednio mocują ją do włosów. Doczepiany koński ogon składa się z włosów o długości 51 cm i wadze 100 gram. Występuje w podobnych odcieniach, co grzywka. Mocowany jest klipsem oraz wstążką zawiązywaną dookoła własnego kucyka. Koński ogon jest doskonałym urozmaiceniem codziennego wyglądu, sprawdzającym się w każdej, mniej lub bardziej oficjalnej okazji.

Sprzedajemy nasze włosy naturalne clip in zarówno na Allegro, jak i w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zakupów, oceniania oraz opiniowania wszystkich naszych produktów. Dzięki Państwa opiniom możemy ulepszać ofertę i ciągle modyfikować tworzone oraz sprzedawane przez nas produkty tak, żeby w stu procentach spełniały Państwa oczekiwania. Pozostała część oferty, jaką do Państwa kierujemy, znajduje się na kolejnych podstronach.

Powrót na górę strony