Kasztanowy Brąz i Miodowy Blond, T-Colors Ombre Tape in Extensions, 50 gram, 51 cm długości

Więcej widoków

Ombre kolory:

ombre-haare-1    ombre-haare-kastanien-hellblond    ombre-haare-dunkel-schokobraun

ombre-nussbraun    ombre-haare-goldblond    ombre-haare-kastanien-honigblond


Kod: TFT51 50 20 KDHG

589,00 zł

Dostępność: W magazynie

Szczegóły

 

Opis produktu:

 

Sprawdzone, rewelacyjne pod względem jakości naturalne taśmy na silikonie do metody kanapkowej.
Długość: 51 cm, 50 g
20 czterocentymetrowych paseczków

T-Colors Rubin Tape in Extensions to najnowsza, bezinwazyjna i najszybsza metoda przedłużania włosów w domu!

Nowe taśmy Rubin Tape in Extensions to samoprzylepne taśmy o szerokości czterech centymetrów wykonane z mikrofazy, na których zamocowane są  prawdziwe indyjskie włosy Rubin Tape in Extensions. Wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe, dopasowują się do głowy klientki, charakteryzują się wysokim komfortem noszenia, wyglądają bardzo naturalnie. Nakłada się je szybko, bez użycia sprzętu technicznego.

Rubin Tape in Extensions można zakładać wielokrotnie (okres noszenia wynosi od trzech do czterech miesięcy).
Jakość odpowiednio pielęgnowanych Rubin Tape in Extensions nie zmieni się przez cały okres ich noszenia.

Opis produktu

Sprawdzone, rewelacyjne pod względem jakości naturalne taśmy na silikonie do metody kanapkowej.
Długość: 51 cm, 50 g
20 czterocentymetrowych paseczków

Taśmy z włosami zakończone są przezroczystą warstwą kleju i silikonu, dzięki której włosy klientki można mocować z obu stron. Taśmy są niewidoczne i bardzo wygodne, nie obciążają włosów i można je założyć w 30 minut.

Naturalne, piękne włosy specjalnie przygotowane do zagęszczania i przedłużania metodą Tape-on, Tape-off. Włosy są przymocowane do specjalnej taśmy, doczepia się je kilkucentymetrowymi (najczęściej czterocentymetrowymi) paskami.

Włosy na taśmie są najlepsze gatunkowo sortowane i specjalnie przygotowane. Pasemka są lśniące, miękkie i delikatne, a także podatne na modelowanie. Posiadają piękną gamę kolorystyczną, są farbowane delikatnymi środkami koloryzującymi.

Nie uwiera, nie ciąży. To idealna metoda przedłużania włosów. Taśmy są bardzo wygodne i niewidoczne – w przeciwieństwie do innych metod (widać je, np. na czubku głowy czy grzywki).

Łatwe rozmieszczanie, proste i szybkie zakładanie. Rewelacyjna jakość, dzięki której można nosić te włosy kilka miesięcy.

Opis zakładania Tape in Extensions/Skin Weft

Włosy do przedłużania można łatwo doczepić na silikon Rubin Tape in Extensions, przyklejając taśmę i dociskając pasemka do swoich włosów. Najlepiej przykleić pasemka do przedłużania do swoich włosów obustronnie. Metoda ta jest stosowane przez kobiety, które mają cieńsze włosy i chcą je zagęścić, a jednocześnie przedłużyć.

Taśma silikonowa jest przezroczysta i wygląda podobnie do naturalnego koloru skóry głowy. Włosy na taśmie silikonowej mogą być używane kilkakrotnie. Dowiedz się więcej o metodach przedłużania włosów na naszych stronach Rubin Extensions.

Jak używać: WŁOSY TAPE IN


Quick & Easy to, jak mówi sama nazwa, szybka i prosta metoda dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne i długie włosy w kilka minut. W opakowaniu znajduje się 50 g włosów, tj. 20 pasemek z dwustronną samoprzylepną taśmą. Produkt świetnie nadaje się zarówno do pełnego przedłużenia włosów, jak i do uzupełnienia fryzury. Wybierz kolor pasujący do twoich włosów lub stwórz mieszankę kolorów, aby uzyskać lepszy efekt.

Nasze naturalne włosy Rubin Tape in Extensions pochodzą Indii. Są ciemnego koloru, dzięki czemu po farbowaniu zachowują swoją jakość. Zaraz po umyciu, ze względu na ich wysoką jakość, mogą być lekko falowane. Są one odrobinę grubsze od naszych włosów, co pozwala na zachowanie ich jakości pomimo poddawania różnym stylizacjom. Nie łamią się nawet podczas mocnego szczotkowania, są trwałe i odporne na czynniki zewnętrzne.

Jakość włosów Rubin Tape in Extensions jest sprawdzana w trzech etapach:

  • kiedy są oddawane,
  • w naszych fabrykach,
  • przez nasz wykwalifikowany zespół, którego celem jest zapewnienie najwyższej jakość naszych produktów.

Ewentualne reklamacje rozpatrywane są bardzo starannie. Zależy nam na spełnianiu wszystkich oczekiwań naszych klientek.

Nie jesteśmy importerem, jesteśmy producentem! Dlatego tylko u nas otrzymasz starannie wyselekcjonowane naturalne włosy najwyższej jakości. Z radością przedstawiamy ich nową najlepszą formułę:

  • nie plączą się
  • nie puszą się
  • nie wyczesują się
  • nie kręcą się po umyciu
  • można farbować
  • można prostować i kręcić
  • gęste, delikatne i zdrowe

Pracujemy z tymi włosami w naszych salonach na całym świecie!

Włosy dla wymagających klientek, które chcą uniknąć problemów związanych z pielęgnacją.

Produkty powiązane

Powrót na górę strony