Włosy Naturalne Najlepszej Jakości

Jakość Włosów Rubin Extensions®

Naturalne włosy do przedłużania marki Rubin Extensions® to nie tylko włosy najlepszej jakości, to jedyne włosy dostępne na rynku międzynarodowym o strukturze Double Drown. Stworzyliśmy je dla Ciebie z myślą o Twoich potrzebach!

Bardzo ważnym elementem, jeśli nie najważniejszym, jest rodzaj włosów jakimi chce się wykonywać zabieg przedłużania czy zagęszczania włosów. W zależności od tego, jak długo chcemy korzystać z włosów, jak dużo czasu mamy na ich codzienną pielęgnację oraz jaką kwotę chcemy przeznaczyć na przedłużanie bądź zagęszczanie włosów, możemy wybrać coś dla siebie spośród kilku gatunków włosów.

Dlatego postaw na metodę, którą pokochały gwiazdy,  celebryci i styliści z całego świata.

Każda kobieta marzy o pięknych zadbanych włosach, to przecież jeden z ważniejszych aspektów naszego piękna. Dlatego Rubin Extensions® po wielu latach pracy nad jakością i cena włosów naturalnych włosów stworzył dla Ciebie produkty o niepowtarzalnej witalności, jedynej w swoim rodzaju strukturze Double Drown oraz w palecie najmodniejszych farb!

Włosy Rubin Extensions® to nie tylko pasja do piękna to również to precyzja!

Zrealizuj z nami swoje marzenia, bądź niepowtarzalna dzięki przedłużaniu włosów lub ich zagęszczaniu dodając Volumy w bardzo krótkim czasie. Nie zastanawiaj się nad wyborem ceny, postaw już dzisiaj na jakość! 

Włosy doczepiane są doskonałym uzupełnieniem wizerunku każdej kobiety, sa również doskonałą alternatywą dla zmiany wyglądu włosów, zapewniając natychmiastową objętość, długość i niepowtarzalny styl.

Mogą także być idealnym rozwiązaniem dla niesfornych włosów, lub nowym sposobem eksperymentowania z kolorami bez uszkadzania własnych włosów.

Oferujemy różne rodzaje przedłużeń włosów a wybór zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań. 

Rubin Extensions® gwarantuje najwyższą jakość włosów aby móc zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasze włosy są w 100% naturalne, ich witalność jest niepowtarzalna, wspaniałą gama kolorów oraz wybór różnych metod przedłużeń powodują ze są jedyne w swoim rodzaju.

Nasze włosy do przedłużania i zagęszczania kategoryzujemy głównie według pochodzenia geograficznego oraz ich stanu jakości. Kraj, z którego pochodzą dostarcza nam informacji o ich strukturze a ich stan witalności pozwala nam na kwalifikacje ich do odpowiedniej jakości.

Dlatego w naszej ofercie znajdują się:

Włosy Rosyjskie Rubin Extensions® Klasa jakości ****** LUXURY PREMIUM

Jest to niewątpliwie najbardziej luksusowa linia włosów. Są najwyższej jakości produktem unikalnym i najbardziej pożądanym na rynku, stworzonym dla najbardziej wymagających klientów. Nie podlegają obróbce chemicznej lub użyciu silikonu. Jedwabiście miękkie i lśniące są podatne na wszelkie zabiegi stylizacyjne. Włosy rosyjskie oferujemy w szerokiej gamie naturalnych odcieni blond i nie tylko. Jest to fantastyczny wybór dla europejskich kobiet pod względem jakości dlatego gwarantujemy długotrwałe ich noszenie, nawet przez wiele lat! To nasze zestawy Premium Lines

Cena przy 100 gramach : od 1900 PLN do 3000PLN

Witalność: wieloletnia w zależności od pielęgnacji

Wlosy Rosyjskie

Włosy Słowiańskie Rubin Extensions® II Klasa jakości ***** DELUXE

Są to włosy Słowiańskie bardzo dobrej jakości. Pochodzą z regionu Kaukazu w Europie Wschodniej. Te wciąż europejskie włosy są podobne do rosyjskich, ale w naturalnych odcieniach pojawiają się w kolorze od czarnego do jasnego naturalnego blond. Mogą być proste lub falowane, rzadziej kręcone. U nas występują w szerokiej gamie kolorystycznej, łatwo poddają się stylizacji. Można je farbować, a nawet delikatnie rozjaśniać.  Doskonale nadają się dla wymagających klientów. Włosy posiadają zdrowa strukturę i delikatna teksturę. To nasze zestawy Deluxe Lines.

Cena przy 100 gramach : od 1000 PLN do 15000PLN

Witalność: 2 letnia w zależności od pielęgnacji

Wlosy Slowianskie

  

Włosy Indyjskie Rubin Extensions® III Klasa gatunkowo **** FASHION

Włosy wysokiej jakości, delikatne, jedwabiste o długiej żywotności. Ich konsystencja jest drobna  z miękkim falowaniem. Ponadto włosy odżywiane są w oparciu o naturalne produkty (w szczególności olejki eteryczne).Pozyskiwane w indyjskich świątyniach, nie są poddawane chemicznym modyfikacjom, jedynie dostosowaniu koloru. Są to włosy o ciemniejszych kolorach z wieloma możliwościami dopasowania do każdego stylu. Można je poddawać farbowaniu, jednak nie jest polecane ich odbarwianie. Trwałość włosów to około 1 rok a nawet więcej w zależności od pielęgnacji

Cena włosów naturalnych przy 100 gramach : od 299 PLN do 600 PLN

Witalność: od 3 miesięcy do roku czasu w zależności od pielęgnacji

Wlosy Indyjskie

Przedłużanie i zagęszczanie włosów to 100% satysfakcja z Rubin Extensions!

Dlatego w naszych produktach stosujemy tylko włosy naturalne. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że dzisiejsze czasy nie sprzyjają długotrwałemu zapuszczaniu włosów. Owszem, istnieją niezliczone sposoby ich pielęgnacji, niemniej jednak obecny tryb życia, często wypełniony rozlicznymi obowiązkami zawodowymi, z pewnością nie sprzyja spokojnej i zrównoważonej pielęgnacji, jakiej potrzebują długie włosy. Naturalne doczepiane włosy, czy to pod postacią clip in, czy tresek lub w jakiejkolwiek innej formie, są naszym znakiem rozpoznawczym.