Pastelowe Włosy

Kolorowanie włosów wydaje się być największym trendem w tych dniach.
Jeśli zaczynasz odczuwać zmęczenie
"normalnym" kolorem włosów, z przyjemnością
dowiesz się, że istnieje nowy trend w koloryzacji, który podbija świat mediów społecznościowych!


Oto pastelowe włosy!


Wygląda na to, że kolorowe włosy nie są już tylko dla punków, a wiele kobiet (w tym celebrytów) zamieniają swoje naturalne odcienie na wszystkie możliwe odcienie różu, niebieskiego, zieleni czy fioletu. Oprócz tego, że wyglądają niesamowicie, te żywe kolory sprawią, że będziesz wyglądać jak mityczny jednorożec lub syrena ;)

Kolory te nadają kobiecy klimat, a biorąc pod uwagę nieskończoną ilość dostępnych odcieni, pastelowe kolory doskonale pasują do każdego stylu.

Istnieje wiele odważnych kolorów włosów, spośród których ciężko wybrać swój wymarzony odcień. Zanim wybierzesz jeden z nich, zastanów się, czy jest to jeden z TOP kolorów 2018?
Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, aby wyglądać pięknie i modnie.
Dlatego też postanowiliśmy zebrać najlepsze, odważne odcienie, aby pomóc Ci podjąć decyzję i wybrać odpowiedni dla siebie kolor.

1. Subtelny pastelowy róż na blond włosach
Pastelowy róż jest jednym z uroczych odcieni dla wszystkich rodzajów blond włosów. Idealny na święta, festiwale, imprezy, podczas których chcesz przyciągać uwagę.

2. Pastelowe kolory tęczy
Tak jak zwykła tęczowa koloryzacja włosów, kolorysta może osiągnąć niepowtarzalny efekt za pomocą pastelowych odcieni na jasnych włosach. Ta kombinacja wygląda doskonale, zwłaszcza w plecionych fryzurach.

3. Odcienie fioletu
To wspaniałe połączenie wygląda dość wyrafinowanie i zdumiewająco. Oba kolory współpracują ze sobą, wydobywając piękno, zwłaszcza przy falistych lub kręconych włosach.


4. Liliowy
Wiele celebrytów, którzy zmienili swój naturalny kolor na liliowy uzyskało naprawdę fantastyczny efekt.

5. Niebieski i zielony
Trend Ombre sprawdza się niesamowicie dobrze w przypadku pastelowych kolorów włosów. Poniżej znajduje się przykład niebieskich i zielonych włosów, które stanowią idealną kombinację.

6. Fioletowy i zielony
Następna kombinacja, która może zrobić wrażenie, to fioletowe i zielone odcienie.

7. Dwa stonowane odcienie włosów
Dwa stonowane odcienie włosów wyglądają idealnie i sprawią, że wyróżnisz się z tłumu! Jeśli masz tego rodzaju cel lub chcesz być w centrum uwagi, gorąco polecamy taką stylizację!

Który styl zainspirował Cię najbardziej? Jaki kolor wybierasz?