Po prostu nie mamy wystarczająco dużo dużych, pięknych, obszernych warkoczy! W tym tygodniu chcielibyśmy pokazać, jak osiągnąć 3 super obszerne warkocze, używając różnych typów przedłużeń Rubin Extensions.

Te fryzury są idealne na te letnie wieczory z przyjaciółkami, randki lub spotkania rodzinne.

1. Warkocz Mleczny

Idealna fryzura na randkę lub gdy włosy są niesforne z powodu wilgotności. Ten warkocz jest szykowny, kobiecy i najważniejsze - bardzo łatwy do stworzenia po opanowaniu podstawowych technik fryzjerskich.

Zalecamy dodanie dodatkowych klipsów Rubin Extensions z linii Deluxe dla dodatkowej objętości i długości, co również pomoże ci w wykończeniu warkocza.

2. Luźny, teksturowany warkocz

Klasyczny warkocz sprawdza się w każdej sytuacji. Luźny, teksturowany styl to łatwa alternatywa dla walki z wilgocią, która sprawia, że ​​twój wygląd jest bez wyrazu. Jest to szybkie i łatwe rozwiązanie, gdy jesteś spóźniona lub po prostu gdy nie masz nastroju na super wymyślną fryzurę.

Dodaj kolor do swojego wyglądu, urzywając przedłużenia Ombre Rubin Extensions!

3. Warkocz na bok

Każdy kocha warkocze na bok. Ten styl jest prosty, bardzo ładny, ale także ochrania przed lepkimi, spoconymi momentami związanymi z przyklejaniem się włosów do skóry.

Możesz utworzyć ten warkocz, dodając jaśniejsze lub ciemniejsze pasma Clip In Rubin Extensions, aby nadać tej fryzurze dodatkowy blask.

Gdy odtworzysz te piękne warkocze, oznacz nas na swoim zdjęciu na Instagramie hashtagiem #RubinExtensions!