RUBIN EXTENSIONS POLSKA

Doczepiane Włosy i kosmetyki do ich pielęgnacji są naszą pasją!

Rubin_Extensions

Rubin Extensions of Switzerland wita serdecznie Państwa w swoim sklepie internetowym i zaprasza do przedłużania, zagęszczania oraz pielęgnacji w 100 % naturalnych oraz najwyższej jakości włosów. Oferujemy Państwu zakup włosów, które pozwalają na wiele metod przedłużania: clip in, clip on extensions - taśmy włosów z klipsami, tape in/on extensions, czyli taśma klejąca, oraz wiele innych sposobów, które znajdą Państwo na naszej stronie sklepu.

Gwarantujemy Państwu całkowite zadowolenie z zakupu naszych produktów. Jesteśmy jedynym prawdziwym w Europie producentem, posiadającym własną fabrykę i przystępne ceny najlepszej jakości włosów europejskich oraz indyjskich, korzystającym z najnowszej technologii przetwarzania dziewiczych w 100% naturalnych włosów – najwyższej jakości IHHQP (International Human Hair Quality Proof). 

Siedziba główna Rubin of Switzerland znajduje się w Szwajcarii. Właśnie tutaj rozpoczęliśmy naszą działalność. To tu każda próba produkcji jest ponownie kontrolowana przez najlepszy szwajcarski instytut kontroli jakości E-MPA. Raporty z naszych testów sa stale publikowane.

Nasza produkcja jest stale kontrolowana, każda linia produkcyjna przechodzi specjalne testy w naszym laboratorium. Kosmetyki do koloryzacji i pielegnacji wlosow posiadaja wysoki standard europejski, dzieki ktoremu gwarantujemy zdrowy wyglad naszysz produktow z lini Human Hair.
Właśnie dlatego możemy zagwarantować włosy w danym kolorze o 100% strukturze, bez silikonu, który jest nakładany w Chinach na tak przetworzone chemicznie, zniszczone, nieposiadające własnej struktury włosy.

Sprzedażą naszych wysokiej jakości naturalnych włosów zajmujemy się w Szwajcarii, Polsce, Niemczech, Austri, Francji, USA oraz na terenie Australii.
Nasze wyniki sprzedaży wykazują, że większość naszych Klientów powraca do nas, aby dokonać ponownego zakupu - jesteśmy sprawdzonym, doświadczonym i zaufanym sprzedawcą.

Rubin Extensions specjalizuje się w sprzedaży w 100% naturalnych ludzkich włosów oraz wielu innych produktów związanych z pielęgnacją włosów.
Zapewniamy uczciwość oraz profesjonalne podejście do każdego kontrahenta. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i profesjonalne salony oraz kreatorow mody.

Rubin_Extensions_Haarverlängerung_Haarextensions_Shop

Hair Extensions – Von der Schweiz in die Welt

Rubin Extensions tworzą ludzie, którzy z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzą do swoich zadań. Chętnie doradzimy Klientom, które produkty najlepiej zaspokoją ich potrzeby.
Gwarantujemy, że pełna satysfakcja z przedłużania i zagęszczania włosów to wynik następujących czynników: doboru odpowiedniej metody, użycia wysokiej jakości produktów, wyboru profesjonalnej usługi oraz systematycznej pielęgnacji włosów.
Dlatego też ważna jest dla nas współpraca ze stylistami oraz osobami, które przedłużają bądź zagęszczają swoje włosy.

Wszelkie sugestie naszych Klientów są dla nas wyjątkowo cenne. Wspólnie możemy sprawić, by doczepianie włosów było dla wszystkich jeszcze bardziej bezpieczne i w pełni satysfakcjonujące.

Zapraszamy do przedłużania i zagęszczania włosów razem z nami!

Rubin_Extensions

TWOJA OPINIA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNA!

 

 

RUBIN OF SWITZERLAND AG
Industriestrasse 12
89081 Ulm
Deutschland
service@rubin-extensions.pl
Infoline: 0848 292929