RUBIN EXTENSIONS POLSKA

Rubin Extensions® - Doczepiane Włosy i kosmetyki do ich pielęgnacji są naszą pasją!

Rubin Extensions® wita serdecznie Państwa w swoim sklepie internetowym i zaprasza do przedłużania, zagęszczania oraz pielęgnacji w 100 % naturalnych oraz najwyższej jakości włosów. Oferujemy Państwu zakup włosów, które pozwalają na wiele metod przedłużania: clip in extensions, taśmy włosów z klipsami, tape in extensions, czyli taśma klejąca, oraz wiele innych sposobów, które znajdą Państwo na naszej stronie sklepu.

Nasze współprace fryzjerskie na terenie Polski:

Przedłużanie włosów Warszawa

Przedłużanie włosów Poznań

Przedłużanie włosów Lublin

Przedłużanie włosów Katowice

Przedłużanie włosów Szczecin

Przedłużanie włosów Bydgoszcz

Przedłużanie włosów Gdańsk

Pzedłużanie włosów Łódź

   

  Najwyzszej jakosci włosy europejskie Rubin Extensions® 

  Gwarantujemy Państwu całkowite zadowolenie z zakupu naszych produktów. Jesteśmy jedynym prawdziwym w Europie producentem, posiadającym własną fabrykę i przystępne ceny najlepszej jakości włosów europejskich oraz indyjskich, korzystającym z najnowszej technologii przetwarzania dziewiczych w 100% naturalnych włosów – najwyższej jakości IHHQP (International Human Hair Quality Proof). 

  Siedziba główna Rubin Extensions ® znajduje się w Szwajcarii. Właśnie tutaj rozpoczęliśmy naszą działalność. To tu każda próba produkcji jest ponownie kontrolowana przez najlepszy szwajcarski instytut kontroli jakości E-MPA. Raporty z naszych testów sa stale publikowane.


  Nasza produkcja jest stale kontrolowana, każda linia produkcyjna przechodzi specjalne testy w naszym laboratorium. Kosmetyki do koloryzacji i pielegnacji wlosow posiadaja wysoki standard europejski, dzieki ktoremu gwarantujemy zdrowy wyglad naszysz produktow z lini Human Hair.
  Właśnie dlatego możemy zagwarantować włosy Rubin w danym kolorze o 100% strukturze, bez silikonu, który jest nakładany w Chinach na tak przetworzone chemicznie, zniszczone, nieposiadające własnej struktury włosy.

  Sprzedażą naszych wysokiej jakości naturalnych włosów zajmujemy się w Szwajcarii, Polsce, Niemczech, Austri, Francji, USA oraz na terenie Australii.
  Nasze wyniki sprzedaży wykazują, że większość naszych Klientów powraca do nas, aby dokonać ponownego zakupu - jesteśmy sprawdzonym, doświadczonym i zaufanym sprzedawcą.

  Rubin Extensions Włosy Sklep


  Rubin Extensions specjalizuje się w sprzedaży w 100% naturalnych ludzkich włosów oraz wielu innych produktów związanych z pielęgnacją włosów.
  Zapewniamy uczciwość oraz profesjonalne podejście do każdego kontrahenta. Zapraszamy do współpracy zarówno Klientów indywidualnych, jak i profesjonalne salony oraz kreatorow mody.

  Rubin Extensions tworzą ludzie, którzy z zaangażowaniem i entuzjazmem podchodzą do swoich zadań. Chętnie doradzimy Klientom, które produkty najlepiej zaspokoją ich potrzeby.
  Gwarantujemy, że pełna satysfakcja z przedłużania i zagęszczania włosów to wynik następujących czynników: doboru odpowiedniej metody, użycia wysokiej jakości produktów, wyboru profesjonalnej usługi oraz systematycznej pielęgnacji włosów.
  Dlatego też ważna jest dla nas współpraca ze stylistami oraz osobami, które przedłużają bądź zagęszczają swoje włosy.

  Wszelkie sugestie naszych Klientów są dla nas wyjątkowo cenne. Wspólnie możemy sprawić, by doczepianie włosów było dla wszystkich jeszcze bardziej bezpieczne i w pełni satysfakcjonujące.

  Zapraszamy do przedłużania i zagęszczania włosów razem z nami!

  Rubin Extensions Polska

  TWOJA OPINIA JEST DLA NAS BARDZO WAŻNA!

   

   

  RUBIN OF SWITZERLAND AG
  Industriestrasse 12
  89081 Ulm
  Deutschland
  service@rubin-extensions.pl