KONTAKT

Industriestrasse 12
89081 Ulm
Deutschland
service@rubin-extensions.pl
Infoline: +48 (0)22 307 1790

Wysyłka i terminy dostawy

Szybka wysyłka na całym świecie!

Zazwyczaj mamy w naszym magazynie wszystkie produkty i włosy do przedłużania fryzury, dzięk czemu zrealizujemy wysyłkę w ciągu 24h od otrzymania zapłaty za zamówienie.

DHL ( 3-4 dni robocze )

Śledź swoją   przesylkę tutaj:

Produkty są zawsze dostępne w naszych sklepach

Wszystkie produkty z naszej strony internetowej Rubin Hair Extensions znajdują się w magazynie, wysyłamy je w dniu złożenia zamówienia od poniedziałku do piątku. Prosimy o kontakt w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z dostawą, chętnie na nie odpowiemy.

Ceny również są zagwarantowane

W przypadku zakupu naszego produktu gwarantujemy, że nie doliczymy żadnych dodatkowych opłat czy ukrytych kosztów. Podane ceny wszystkich naszych produktów zawierają 23% VAT.

Klienci spoza krajów UE powinni się zalogować. Wówczas zobaczą ceny bez podatku VAT. W przypadku konieczności dokonania opłaty celnej Rubin Extensions nie ponosi za to odpowiedzialności, ponieważ jest to uzależnione od zasad rozliczeń z podatku VAT w kraju zamieszkania Klienta.

Zapewniamy bezpieczeństwo i satysfakcję z zakupów w naszych sklepach.

Nasz system płatności gwarantuje pełne bezpieczeństwo, dlatego też wszelkie informacje dotyczące naszych Klientów nie są ujawniane osobom postronnym. Rubin Extensions posiada certyfikat Safe E-Shopping, który zapewnia bezpieczeństwo zakupów w sklepie internetowym Rubin Hair Extensions. Prosimy o kontakt w razie jakichkolwiek zastrzeżeń.

Mail:  service@rubin-extensions.pl

Telefon: 22 307 1790

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi serwisu Google.