Metoda Kanapkowa TAPE IN / ON

Tape_In_Anwendung_Rubin_Hair

Doczepiane Włosy Tape in Extensions-Metoda-Kanapkowa Opis zakładania

Włosy do przedłużania można łatwo doczepić na specjalne taśmy Tape-in Extensions, przyklejając taśmę i dociskając pasemka do swoich włosów.

Najlepiej przykleić pasemka do przedłużania do swoich włosów obustronnie. 

Metoda ta jest stosowane przez kobiety, które mają cieńsze włosy i chcą je zagęścić, a jednocześnie przedłużyć. 

Taśma silikonowa jest przezroczysta i wygląda podobnie do naturalnego koloru skóry głowy. Włosy na taśmie silikonowej mogą być używane kilkakrotnie. Dowiedz się więcej o metodach przedłużania włosów na naszych stronach Rubin Extensions.

Anwendung_Tape_In_Extensions_Hair Anwendung_Tape_In_Extensions Anwendung_Tape_In_Extensions 

Quick & Easy to, jak mówi sama nazwa, szybka i prosta metoda dla wszystkich, którzy chcą mieć piękne i długie włosy w kilka minut. W opakowaniu znajduje się 55 g włosów, tj. 20 pasemek z dwustronną samoprzylepną taśmą. Produkt świetnie nadaje się zarówno do pełnego przedłużenia włosów, jak i do uzupełnienia fryzury. Wybierz kolor pasujący do twoich włosów lub stwórz mieszankę kolorów, aby uzyskać lepszy efekt.

Ważne wskazówki dotyczące zakładania włosów metodą kanapkową:

1.Taśmy należy zakładać po dokładnym umyciu włosów (bardzo ważne jest aby nie było na nich śladów odżywki bądź pozostałości olejków, w przeciwnym razie taśmy nie będą się trzymać.

2. Nie należy umieszczać zbyt dużej ilości włosów pomiędzy taśmami, powoduje to odklejanie się pojedynczej warstwy taśmy a w konsekwencji ich odpadanie

3. Bezpośrednio po założeniu, taśmy należy zgrzać prostownicą do włosów.

4. W przypadku zmiany taśm na nowe, należy dokładnie oczyścić je tak, aby nie było na nich pozostałości po poprzednio użytym kleju.