Włosy na Ringach

Anwendung_Micro_Rings_Extensions 

Mikroringi są niezbędnym elementem przy metodzie microrings, nanorings i na tulejki. 

Dodatkowo występują mikroringi z silikonem i bez. Silikon w środku mikroringa dodatkowo chroni włosy przed uszkodzeniem.

Włosy na ringi również występują w wersji z silikonem i bez, tylko ich rozmiar jest dużo mniejszy niż mikroringów. Kupując nanoringi należy zakupić włosy z odpowiednim zakończeniem pod nanoringi.

Krok po Kroku:

Rzeczy, których potrzebujesz
* Pasemka włosów (naturalne)
* mikroringi (micro rings) w kolorze włosów
* szydełko do przeciągania pasemek
* cążki do zaciskania ringów

Podziel włosy. Nie zaczynaj od samego spodu. Najlepiej zrobić dolny rząd na wysokości połowy ucha i schodzący delikatnie w dół (po półokręgu) pod najbardziej wystającą częścią kości potylicznej. Dzięki temu, gdy zbierze się wszystkie włosy w kucyk to nie będzie widać łączeń. W ciągu zakładania pasemek przesuwaj się stopniowo ku górze głowy.
Jeśli reatynowa końcówka pasemek jest zbyt długa wówczas należy ją skrócić. Długość łączenia kreatynowego powinna wynosić ok 1cm.
Załóż mikroring na szydełko
Anwendung_Micro_Ringe_Extensions
Odseparuj pasemko włosów od głowy i chwyć je szydełkiem. Ilość włosów które przeplatasz szydełkiem zależy od tego, jak bardzo chcesz zagęścić włosy, jednak ilość ta nie powinna być dużo mniejsza, od ilości włosów w pasemku. Jeśli przyczepimy pasemko do zbyt cienkiego pasemka włosów wówczas włosy naturalne mogą się bardzo osłabić pod wpływem ciężaru włosów doczepionych.
Przewlecz włosy nałożone na szydełko przez mikroring.
Anwendung_Micro_Ringe_Extensions
Przesuń mikroring do skóry głowy.
Włóż od dołu do mikroringa pasemko włosów.
Zaciśnij mikroring za pomocą cążek.
Sprawdź czy pasemko dobrze się trzyma i kontynuuj pracę doczepiając kolejne pasemka. Po zrobieniu całego rzędu przejdź do kolejnego, jednak staraj się robić tak pasemka, aby nie były dokładnie jeden pod drugim (nie układały się w pionową linię). Pasemek nie rób na czubku głowy, aby nie było widać łączeń.

W przypadku prostych włosów, pasemka powinny być przyczepiane jedno za drugim. Jeśli jednak włosy są kręcone, to pomiędzy nimi powinna być przerwa o szerokości ok 5mm.
Anwendung_Micro_Ringe_Extensions Anwendung_Micro_Ringe_Extensions