Clip-In Extensions Deluxe Line - 100% Prawdziwe włosy!

Chcesz tworzyć fryzury zapierające dech w piersiach? Loki dziś, proste włosy jutro? Nie ma problemu! Dzięki naszym przedłużeniom Clip-In możesz mieć wszystko! Możesz je przypiąć i odpiąć w zaledwie kilka chwil!


Długie, gładkie, lśniące i wyjątkowo grube - to włosy, których wszyscy będą Ci zazdrościć!
Nasza nowa linia Deluxe oferuje najwyższej jakości przedłużanie włosów za pomocą klipsów. Linia ta została stworzona z miłości do naszych klientów, dając im najwyższą jakość prawdziwych włosów słowiańskich. Co więcej, włosy te są najdłuższe ze wszystkich naszych produktów, dzięki czemu możesz z łatwością stworzyć fryzurę XXL! Linia Deluxe jest idealna, gdy chcesz błyszczeć na co dzień lub na specjalne okazje.
Ciesz się zapierającymi dech w piersiach, grubymi i długimi włosami dzięki tej szybkiej i łatwej metodzie samodzielnego przedłużania włosów.

Nasz zestaw Deluxe Clip-In Extensions składa się z 16 elementów z 38 klipsami (w sumie 160 cm!)! Każde opakowanie zawiera około 170 g prawdziwych włosów!
Włosy Remy zawsze mają wysoki standard i są idealnym przedłużaczem włosów, ale tylko najlepsze włosy trafiają do naszej Deluxe Line, co sprawia, że ​​jest ona must have dla wszystkich miłośników mody!
Jakość pochodzi z najlepszych indyjskich włosów sortowanych ręcznie. Ponadto nasza formuła chroni włosy przed matowieniem. Poczujesz tę wyjątkową jakość, gdy tylko dotkniesz swoich nowych włosów. Włosy są niezwykle gładkie. Jeśli będziesz dbać o przedłużenia włosów, pozostaną one w rewelacyjnej jakości przez długi czas. Ciesz się w 100% prawdziwymi przedłużeniami włosów!
Aby zachować zdrowe przedłużanie włosów, polecamy naszą specjalną linię pielęgnacyjną Rubin Extensions!