5 Najpopularniejszych Kolorów Przedłużeń Rubin Extensions Fashion Line !

W tym poście pokażemy Ci 5 najpopularniejszych kolorów przedłużeń clip-in Rubin Extensions z Linii Fashion. Nasze przedłużenia są wykonane z wielobarwnego, adaptacyjnego systemu kolorowania, który pomaga rozszerzeniom idealnie zmieszać się z Twoimi włosami. Wybierz kolor, który jest najbliższy Twojemu!

Nasz rozszerzony zestaw do przedłużania włosów składa się z 7 sztuk! Otrzymasz około 70 gr lub 120 gr przedłużeń wykonanych z w 100% naturalnych włosów!

 

Proste, długie, z jedwabistym połyskiem - Tak! to twoje nowe włosy! Zwróć na siebię uwagę! Uzyskaj look o jakim zawsze marzyłaś z naszymi przedłużeniami i zagęszczeniami włosów. Na zakupach, na imprezie czy w kawiarni, wyglądaj  świetnie dzięki naszym wspaniałym włosą.

Nasze klipsy są idealne do tymczasowego przedłużania i zagęszczania włosów.

Są bardzo proste w użyciu! Po prostu stwórz włosy, o których zawsze marzyłeś!

Nasze przedłużania włosów z linii FASHION LINE składa się w 100% z prawdziwych włosów indyjskich. Są one delikatnie przetwarzany i dzięki naszej sprawdzonej formule, oferujemy wysoką jakość w niskiej cenie. Przekonaj się sama!

1. Rozszerzenia Clip-In Fashion Line - Złoty Blond - 50-51cm

Rubin-Extensions

2. Rozszerzenia Clip-In Fashion Line - Miodowy Blond - 50-51cm

3. Rozszerzenia Clip-In Fashion Line - Jasny Brązowy Karmel - 50-51cm

4. Rozszerzenia Clip-In Fashion Line - Ciemny Orzechowy Brąz - 50-51cm

5. Rozszerzenia Clip-In Fashion Line - Ciemny Brąz - 50-51cm

Aby uzyskać optymalną pielęgnację, zalecamy użycie odżywki do włosów Rubin Satin Special Edition 4 Hair Extensions 150 ml.