Ombre Dopinki Clip-in Hair Extensions

Jeśli marzą Ci się romantyczne fale, powinnaś rozważyć nasze Clip-On Extensions Line: Clip-In Extensions Fashion Line (najlepsze do włosów średniej długości), Clip-In Extensions Rubin Line (włosy długie), Clip-In Extensions Delux Line (bardzo długie włosy), które śmiało możesz pokręcić lokówką. Jeśli Twoje naturalne włosy są kręcone, spróbuj dodać objętość naszymi Clip-In Extensions Curls Line.

Wskazówka: Akcesoria ślubne do włosów sa nadal na topie! Dodaj kwiaty, aby nadać Twojej fryzurze bardziej wyśniony i niewinny charakter. Jeśli marzy Ci się coś bardziej wyrafinowanego i dystyngowanego, spróbuj biżuterię do włosów.

Czego unikać?

  • Nie zostawiaj przymiarki doczepianych włosów na swój wielki dzień. Upewnij się, że Twoja głowa jest już do nich dobrze przyzwyczajona
  • Nie dopinaj włosów zbyt blisko głowy, gdyż może to spowodować pewien dyskomfort i klipsy mogą się łatwo ześliznąć
  • Nie staraj się osiagac efektu ombre, wybierając inny kolor włosów niż Twój naturalny. Efekty będą naprawdę rozczarowujące. Jeśli marzy Ci sie ombre, spróbuj naszych Ombre Extensions (Clip-In Extensions Ombre Line lub Tape-In Extensions T-Colors)

Pamiętaj!

  • Zanim zaczniesz eksperymentować z dopinkami upewnij się, że Twój fryzjer ma już z tym pewne doświadczeni
  • Dbaj o dopinki jak o swoje naturalne włosy, używając odpowiednich produktów do ich ochrony. Nasze produkty do włosów możesz sprawdzić tutaj
  •  No i najważniejsze! Baw się wyśmienicie I nie zapomnij nam wysłać zdjęć :)