Fryzury Na Imprezę Które Musisz Spróbować Tego Lata!

Szukasz inspiracji na imprezowe fryzury w tym sezonie? Jeśli chcesz przejść do następnego poziomu, fryzury na imprezach mają moc przekształcania twojego wyglądu w zaledwie kilka minut i nie muszą być czasochłonne;)

Opaska lub kilka wsówek może mieć ogromne znaczenie. Fryzura imprezowa może całkowicie zmienić Twój full look.

Razem z naszą przyjaciółką Pauliną przygotowaliśmy 3 imprezowe look'i, które są idealne na długą, taneczną noc, bez uczucia gorąca oraz są łatwe do zrobienia! Dla każdej fryzury postanowiliśmy użyć innych przedłużeń Rubin Extensions, w zależności od Twoich potrzeb.

1.Podwójny kok

Ta super zabawna fryzura jest modna na wybiegach mody. Jeśli chcesz wypróbować ten atrakcyjny efekt, dodaj przedłużenia Clip-In Rubin Extensions, aby uzyskać dodatkową objętość.

Paulina używa Clip-In Extensions Ombre Line w kolorze Chestnut Flash Brown & Pink 260 g, które są idealne na festiwalowy, kolorowy wygląd!

2. Updo z opaską


Ta fryzura ułatwia nasze letnie dni. Jest nie tylko elegancka, ale także bardzo praktyczny na ciepłe dni.

Paulina używa Clip-in Grzywkę Rubin Extensions w kolorze Chestnut Flash Brown, aby dodać ten dodatkowy akcent do swojej stylizacji.

3. Kręcony irokez


Wzbogać swój wygląd dzięki Clip-In Loki Rubin Extensions. Wszystko, czego potrzebujesz, to 3 gumki do włosów, kilka wsówek oraz lakier do włosów, aby uzyskać idealny, rozczochrany wygląd i utrzymać przedlużenia w tym samym miejscu przez całą noc. Jeśli nie posiadasz przedłużeń Clip-In Loki, stwórz je sama, używając cienkiej lokówki.

Paulina ma na sobie linię Clip-In Extensions Rubin w kolorze Chestnut Flash Brown 260 g. Która fryzura jest twoja ulubiona?

Pokaż nam swój wygląd oznaczając Twoje zdjęcia na Instagramie @RubinExtensions .