Rodzaje Przedłużeń Włosów

Taśmy, klipsy, microringi, wiązania keratynowe, kucyk, grzywka, ah! Jest tak wiele różnych rodzajów przedłużeń włosów! Nie jesteś pewna, który z nich będzie dla ciebie najlepszy? Ten blog post pomoże Ci dokonać najlepszego wyboru dla Twoich włosów.

1. Przedłużenia Clip-In
Wykonane z klipsów do przedłużania włosów pozwalają na codzienną zmianę wyglądu. Kiedykolwiek chcesz, klipsy umożliwiają szybką zmianę fryzury. Dziś możesz mieć eleganckie upięcie na firmowe spotkanie, jutro możesz mieć loki na zakupy z koleżankami!

2. Przedłużenia Metodą Kanapkową
Podczas gdy przedłużenia metodą clip-in przeznaczone są tylko do tymczasowego użytku, rozszerzenia tape-in są trwałe. Pasma są przyklejone do włosów za pomocą ciepła i specjalnego kleju. Pozostaną one na miejscu przez wiele tygodni lub miesięcy. W tym czasie możesz traktować przedłużenia jak własne włosy. Nie ma potrzeby zakładania lub wyjmowania pojedynczych pasm włosów.

3. Rozszerzenia Flip In / One Piece
Wykonane w 100% z ludzkich włosów, cudownie miękkie i gładkie, One Piece Extensions są najszybszymi i najłatwiejszymi do uzupełnienia naturalnymi włosami. Ta fryzura składa się z wielokrotnie plecionego warkocza, który jest otoczony nylonową nicią. Nić umieszczona jest pośrodku głowy. Włosy ukrywają nić, co sprawia, że przedłużanie włosów jest absolutnie niewidoczne.

4. Włosy na Ringi
Małe, cienkie metalowe pierścienie na końcu każdej nici pozwalają na wyjątkowo bezproblemowe mocowanie, które jest delikatne dla twoich włosów. Własne włosy nie ulegną uszkodzeniu w wyniku używania ciepła, kleju lub innych ostrych zabiegów. Micro pierścienie to innowacyjny sposób na stałe dodanie długości do własnych włosów.

5. Włosy na Keratynę
Te przedłużenia włosów są zaopatrzone w wiązanie keratynowe i można je przymocować do włosów za pomocą żelaza. Te rozszerzenia mogą być noszone przez okres do 6 miesięcy i mogą być ponownie powiązane.Które rozszerzenia są twoimi ulubionymi? Daj nam znać w komentarzach poniżej!