Dopinki clip in

Naturalne włosy linii Fashion Line są dostępne w dwóch opakowaniach: 70g lub 120g. Włosy doczepiane tą metodą clip-on są świetnym rozwiązaniem dla kobiet z krótkimi lub cienkimi włosami. Szybko i łatwo dopnij kilka pasków włosy, aby w mgnieniu oka Twoje włosy wyglądały rewelacyjnie! Nasza wskazówka: dla krótkich, ale gęstych włosów najlepsze rezultaty osiągniesz za pomocą zestawu 120g+70g.

Zobacz produkty

Rubin Line to najbardziej zróżnicowana pod względem gęstości linia. Włosy są dostępne w opakowaniach: 130g, 260g i 390g. Idealna długość 51-55 cm świetnie dopasuje się do każdej głowy. Klipsy są mniejsze, ale za to szerokie, dzięki czemu bardzo łatwo stworzyć idealną fryzurę w kilka minut. Dopinanie włosów nigdy nie było łatwiejsze. Znajdź idealny kolor dla siebie i przekonaj się sama!

Zobacz produkty

Deluxe Line to najbardziej luksusowa linia naszych produktów, w której skład wchodzą najlepszej jakości włosy. Lśniące włosy remy są połączone w 60cm paski włosów. Tego rodzaju włosu są świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które chcą zagęścić lub przedłużtć krótkie, gęste włosy. Efekt jest luksusowo oszałamiający!

Zobacz produkty


Każda z Kobiet marzy o pięknej fryzurze na co dzień. Co więcej, każda z nas chciałaby móc zmieniać ją w zależności od okazji. Dzięki dopinką z naturalnych włosów clip in oraz clip on jest to możliwe. Rubin Clip in Hair Extensions to natychmiastowy efekt wydłużenia i zagęszczenia włosów, a także najlepsza jakość i w 100% naturalne włosy. Są cenione na światowym rynku i wskazywane jako najlepsze. Dzięki ich doskonałej jakości można się nimi cieszyć przez wiele miesięcy. Włosy doczepiane są miękkie, przyjemne w dotyku, nie puszą się, ani nie plączą. Można je poddawać wszelkim zabiegom fryzjerskim jak prostowanie, kręcenie czy farbowanie. Warto dodać że naturalne włosy wykorzystywane do dopinek clip in zostają poddawane procesowi odgrzybiania i są wolne od rodników.

Dzięki dopinkom do włosów Rubin Clip In Hair Extensions nie musisz spędzać godzin w salonie fryzjerskim, ani wydawać fortuny, żeby móc cieszyć się pięknymi, długimi i gęstymi włosami. Nasza metoda jest tania, bezinwazyjna dla włosów i szybka. Wystarczy 5 minut aby uzyskać niesamowity efekt.

Rubin Clip In Hair Extensions są znane na całym świecie i doceniane również przez gwiazdy. Dzięki nim, mają możliwość zmieniać wizerunek w krótkim czasie, bez angażowania stylisty i niszczenia włosów.

Metoda polega na przypinaniu w wybrane miejsca pasm włosów o różnych szerokościach, za pomocą specjalnych, optymalnej wielkości klipsów. Grzebyczki te przyszyte są od wewnętrznej strony taśmy i posiadają wkładkę antypoślizgową, co zapewnia komfort noszenia bez strachu o zsuwanie się pasm, oraz piękny wygląd. Zakładając je nie ingerujemy w strukturę włosa, a więc nie niszczymy ich. Rubin Clip in Hair Extensions można stosować wielokrotnie, zakładać i zdejmować kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Dzięki licznym zaletom nasze dopinki z włosów naturalnych clip in i clip on dostają pozytywne opinie z całego świata i wypierają konkurentów z rynku.

Rubin Clip In Hair Extensions- natychmiastowy efekt, najlepsza jakość.

Powrót na górę strony