Treska

Treska

Jeśli marzysz o długich i gęstych włosach w kilka chwil z nami Twoje marzenie może się spełnić. Naturalne włosy doczepiane Flip On Extensions to szybka i prosta metoda przedłużania włosów.

Nie musisz spędzać już godzin w salonie, aby uzyskać efekt przedłużonych włosów. Doczepienie naturalnych włosów Flip On Extensions zajmuje mniej niż minutę, a ich zdjęcie kilka sekund.
W naszej ofercie znajdują się zestawy w różnych kolorach: od różnych odcieni blondu, przez brązy, po głęboką czerń, zarówno w wersji prostej jak i falowanej.Włosy na żyłce maja długość ok 55 cm, składają się z 5 warstw tres przyszytych do koronkowej taśmy o szerokości 32 cm. Włosy doczepiane Flip on Extensions są najlepszej jakości, specjalnie przygotowywane, aby idealnie wyglądały na Twojej głowie. Są w 100% naturalne, nie zawierają sztucznych substancji, a łuski włosa są ułożone w jednym kierunku, dzięki czemu są gładkie, nie plączą się ani nie puszą. Dzięki doskonałej jakości można cieszyć się nimi przez długi czas, wiele miesięcy. Włosy zakłada się na głowę za pomocą przeźroczystej żyłki, która ma możliwość regulacji szerokości, co pozwala na idealne dopasowanie do obwodu głowy.

 

 

 

jak doczepiac wlosy na zylce/dopinka

Powrót na górę strony