Metoda Kanapkowa

Naturalne doczepiane włosy z linii Fashion Line są dostępne w długościach 36cm lub 51cm. Wystarczy dyskretnie, ale trwale dokleić pasma do swoich naturalnych włosów. Taśmy są idealne do przedłużania lub zagęszczania cienkich i krókich włosów. Możesz je także użyć do stworzenia niesamowitych efektów kolorystycznych!

Zobacz produkty

Trwale doczepiane włosy w kolorach ombre zdecydowanie przyciągają uwagę. Ombre to największy trend tego roku i ulubiona fryzura gwiazd! Doczepiając włosy metodą kanapkową tape-on możesz stworzyć ciekawy efekt kolorystyczny bez konieczności farbowania swoich włosów. Naturalne, lśniące, 51cm doczepiane włosy ombre pomogą Ci uzyskać niesamowity nowy look!

Zobacz produkty

Rosyjskie włosy to naturalne najwyższej jakości włosy remy. Te luksusowe, 56cm włosy są szczególnie zdrowe oraz charakteryzują się wyjatkową trwałością. Pasma idealnie nadają się do zagęszczenia bardzo długich włosów czy też przedłużenia gęstych, ale krótkich włosów. Dzięki tym delikatnym, lśniącym włosom, każda fryzura będzie wyglądać idealnie!

Zobacz produkty

Tape In Extensions - Cover Up - Rubin Extensions

Już teraz dzięki naszym wyjątkowym Tape-In Cover Ups, możesz mieć delikatne i piękne włosy w odcieniu, który kochasz! Odkryj łatwy i trwały sposób na modne pasemka oraz zwiększoną objętość włosów, bez konieczności ich farbowania!

Zobacz produkty


Najnowsza metoda przedłużania i zagęszczania włosów to Tape In Extensions, czyli mocowanie włosów za pomocą samoprzylepnej taśmy wykonanej z mikrofazy. Taśma ma około 4 centymetry szerokości, a na niej zamocowane są oryginalne, prawdziwe włosy Rubin Tape in Extensions. Wyjątkowo płaskie, elastyczne i wytrzymałe, dopasowują się do głowy klientki. Taśmy Rubin Tape In charakteryzują się wysokim komfortem noszenia oraz wyglądają bardzo naturalnie. Do ich nałożenia wystarczy kilka chwil, nakłada się je bez użycia jakiegokolwiek sprzętu technicznego. Co ważne można zakładać je wielokrotnie, a okres noszenia wynosi około trzech- czterech miesięcy. Odpowiednio pielęgnowane zachowują niezmienną jakość przez cały okres ich noszenia.

W przeciwieństwie do metod Clip In oraz Flip On, w tej metodzie przedłużania włosy doczepiane są w sposób trwały za pomocą specjalnego kleju, pod wpływem ciepła. Dzięki temu, że włosy są związane z własnymi, zauważanie różnicy jest praktycznie niemożliwe. Metoda Tape In to najbezpieczniejsza i najnowsza metoda przedłużania i zagęszczania włosów.

Oferujemy szeroki wybór długości, kolorów i zestawów włosów.

Powrót na górę strony